Tworzenie oprogramowania

Na rynku dostępnych jest wiele programów, z których możesz korzystać w firmie. Mają one sporo przydatnych funkcji, jednak nie zawsze wpasowują się idealnie w prowadzoną przez Ciebie działalność. Mamy dobrą wiadomość – chętnie pomożemy Ci stworzyć oprogramowanie, które będzie skrojone do Twoich potrzeb. Dzięki niemu usprawnisz działanie firmy, przyspieszysz niektóre czynności albo ułatwisz sobie przeprowadzanie audytu.

Co możemy dla Ciebie przygotować?

 • Aplikacje mobilne, które są nie tylko funkcjonalne, ale i proste w obsłudze,
 • Aplikacje internetowe,
 • Strony internetowe – proste albo rozbudowane,
 • Profesjonalne sklepy internetowe,
 • Systemy zarządzania ERP i CRM,
 • Dostosowanie posiadanego oprogramowania do zmieniających się potrzeb firmy,
 • Oprogramowanie na zamówienie, np. usprawniające działanie poszczególnych działów firmy.

Nasze zalety:

 • Długoletnie doświadczenie,
 • Dbałość o szczegóły,
 • Dopasowywanie rozwiązać do indywidualnych potrzeb klientów,
 • Wykorzystanie najnowszych technologii i rozwiązań,
 • Indywidualne podejście i wycena,
 • Realizacja wg pomysłu klienta i potrzeb firmy.

Proces rozwoju oprogramowania ma kilka ważnych etapów. Do każdego z nich przykładamy najwyższą dbałość, aby powstająca aplikacja była nie tylko funkcjonalna, ale też intuicyjna i dobrze się prezentowała. Zajmujemy się kolejno: analizą potrzeb, prototypowaniem, projektowaniem, wytwarzaniem aplikacji, jej testowaniem, wydaniem klientowi, a następnie wsparciem w użytkowaniu.

Tworzenie Oprogramowania:

Masz pomysł na program usprawniający pracę, ale nie wiesz, jak go wykonać? Doskonale trafiłeś. Stworzymy dla Ciebie oprogramowanie, która wesprze rozwój firmy. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby była ona odpowiedzią na potrzeby Twoje, Twoich pracowników i klientów. Nasz zespół przygotuje gotową aplikację według Twojego pomysłu. W oparciu o przekazane nam wytyczne wykonamy projekt, który przedstawimy Ci do wglądu. Wprowadzimy potrzebne zmiany i zbudujemy aplikację, zapewniając również wsparcie na etapie wdrażania i korzystania z niej.

Integracja oprogramowania:

Posiadasz już gotową aplikację i potrzebujesz tylko integracji z innym systemem lub zewnętrznymi urządzeniami? Przekaż nam wszystkie potrzebne informacje i Twoje oczekiwania, a my kompleksowo zajmiemy się tematem. Pomożemy Ci zintegrować aplikację m.in. z ERP i API.

Rozwój oprogramowania

Każdą aplikację można rozbudować i dostosować do bieżących potrzeb firmy. Jeśli posiadasz już oprogramowanie i potrzebujesz zwiększyć jego funkcjonalność, możesz powierzyć to zadanie naszym specjalistom. Jeśli chcesz wiedzieć, jak możemy Ci pomóc w zakresie zwiększenia funkcjonalności programu – zapraszamy do kontaktu. Doradzimy Ci i podpowiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej. A potem wdrożymy zmiany, aby pracowało się prościej.

Jak powstaje oprogramowanie?

 • Określamy wizję – tworzenie aplikacji zaczynamy od konsultacji i rozmów – wspólnie ustalamy, jakie wymagania masz wobec powstającego oprogramowania. Określamy, na jakie potrzeby powinna odpowiadać aplikacja i które rozwiązania będą najbardziej efektywne.
 • Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań – zespół naszych analityków i developerów dopasowują oprogramowanie do potrzeb firmy. Zatrudniamy specjalistów o różnych kompetencjach, którzy dzięki współpracy tworzą najlepsze rozwiązania. Korzystamy z najnowszych technologii, aby inwestycja szybko przyniosła zyski.
 • Testowanie oprogramowania – zajmujemy się nie tylko działaniami programistycznymi, ale także przygotowujemy dokumentację techniczną i dokładnie testujemy aplikację. Dzięki temu trafia do Ciebie niezawodne i dostosowane do potrzeb oprogramowanie, z którego funkcjonalności możesz od razu korzystać.
 • Zarządzanie projektami – do tworzenia oprogramowania podchodzimy z największą starannością, dbając o każdy szczegół. Bierzemy pełną odpowiedzialność za powstający program, działamy w sposób przejrzysty i regularnie przesyłamy Ci informacje o etapie działania. Usługi projektowania aplikacji realizujemy w oparciu o zasady zarządzania projektami.

Chcesz usprawnić pracę firmy, ale nie masz pomysłu, jaki program w tym pomoże? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Tworzymy oprogramowanie dla firm z wielu branż, dzięki czemu mamy szerokie doświadczenie.

Kontakt