Outsourcing IT

Komputery i internet to dziś nieodłączny element życia i pracy człowieka. Odgrywają ogromną rolę w przedsiębiorstwach niemal każdej branży. Pomagają usprawnić pracę biurową i proces produkcji oraz zautomatyzować świadczone usługi i sprzedaż. Ułatwiają codzienne funkcjonowanie i zdobywanie nowych klientów. Korzystając z naszej usługi outsourcingu IT, nie musisz posiadać działu informatycznego – możesz korzystać ze wszystkich zalet nowoczesnej technologii, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Outsourcing IT – co to takiego?

Za tą obco brzmiącą nazwą kryje się po prostu przekazanie EtherIT zarządzania kwestiami informatycznymi w Twoim przedsiębiorstwie. W naszej ofercie mamy wiele pakietów do wyboru, możemy też dopasować umowę do indywidualnych potrzeb. Zatrudniamy najlepszych fachowców, dzięki czemu masz pewność, że Twoje urządzenia są bezpieczne i niezawodne, a w razie awarii szybko otrzymasz potrzebną pomoc.

Nasi specjaliści z powodzeniem zajmą się:

 • Doradztwem w zakresie zakupu sprzętu i oprogramowania,
 • Profesjonalną obsługą oraz zabezpieczeniem firmowej infrastruktury sieciowej,
 • Stworzeniem spersonalizowanego oprogramowania i rozwiązań dopasowanych do charakteru działalności instytucji,
 • Zaprojektowaniem strony internetowej, aplikacji i rozwiązań mobilnych,
 • Audytem bezpieczeństwa i IT,
 • Automatyzacją tworzenia kopii zapasowych, online lub stacjonarnie.

Dobry i zadbany sprzęt

Pomożemy Ci w odpowiednim zagospodarowaniu firmowych urządzeń komputerowych – dokonamy przeglądu posiadanego sprzętu i podpowiemy, jaka konfiguracja sprawdzi się najlepiej. Doradzimy, jak rozbudować posiadany sprzęt, aby jeszcze lepiej spełniał swoje zadania i jak niskim kosztem zwiększyć jego funkcjonalność. Na bieżąco śledzimy prasę i portale branżowe, znamy nowinki technologiczne i pomożemy Ci je wykorzystać, by zwiększyć zyski firmy.

Od właściwej dbałości o sprzęt zależy jego bezawaryjność. Zgodnie z ustalonym wspólnie harmonogramem zajmiemy się odpowiednią konserwacją i przeglądem Twoich urządzeń. Nasi specjaliści dokonają możliwie jak najszybszej naprawy sprzętu, niezależnie od pory wystąpienia usterki.

Przypilnujemy również firmowych licencji na oprogramowanie – zadbamy, aby programy, z których korzystasz na co dzień, były ważne i na bieżąco aktualizowane. Możesz powierzyć nam także audyt oprogramowania oraz przygotowanie aplikacji dopasowanej do Twoich potrzeb.


Outsourcing IT

Projektujemy i tworzymy oprogramowanie według indywidualnych potrzeb klientów. Koncentrujemy się na rozwiązaniach autorskich – webowych i mobilnych.

Jeśli Jesteś zainteresowany naszymi usługami IT – zapraszamy do kontaktu!

Co możesz zyskać?

Profesjonalne wsparcie w zakresie IT,

Poprawę efektywności działania systemów,

Indywidualne podejście,

Regularne przeglądy sprzętu i oprogramowania,

Dostęp do najlepszych specjalistów,

Oszczędności wynikające z rezygnacji z firmowego działu informatycznego,

Obniżenie kosztów prowadzenia działalności (m.in. składek ZUS),

Brak ryzyka wystąpienia choroby pracownika,

Możliwość zdalnych (a więc szybszych) wdrożeń i napraw,

Sprawny serwis firmowych urządzeń,

Usprawnienie obsługi firmowych dokumentów.

Wszechstronna usługa

Outsourcing IT to nie tylko opieka nad urządzeniami i doradztwo w zakresie zakupu sprzętu. Jako EtherIT możemy zrobić dla Ciebie o wiele więcej. Zaprojektujemy stronę internetową, aplikację mobilną albo oprogramowanie dostosowane do Twojej firmy. Zaopiekujemy się siecią firmową i jej konserwacją, przygotujemy bezpieczny system przesyłania plików oraz zaplanujemy harmonogram tworzenia kopii zapasowej.

Zatrudniamy wielu wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że znajdziemy optymalne rozwiązanie firmowych bolączek oraz usprawnimy działanie przedsiębiorstwa. Niestraszne są nam żadne wyzwania branży informatycznej. Jeśli chcesz polepszyć działania i zwiększyć zyski firmy albo znaleźć rozwiązanie kłopotliwego problemu – skontaktuj się z nami. Pomożemy Twojej firmie wejść na wyższy poziom technologii.

Ile to wszystko kosztuje?

Przykładamy dużą wagę do wszystkich realizowanych przez nas projektów, dlatego przed nawiązaniem współpracy dokładnie badamy potrzeby klienta. Koszt outsourcingu IT zależy przede wszystkim od wybranego pakietu i zakresu usługi, a także od indywidualnych ustaleń i bieżących potrzeb. Z pewnością jest jednak o wiele niższy niż zatrudnianie przez firmę informatyka.

Co nas wyróżnia?

Duże doświadczenie w branży.

 • Szybka realizacja projektów.

  Kompleksowe wsparcie.

 • Wszechstronność i elastyczność.

  Indywidualne podejście do każdego klienta.

  Przejrzysty proces realizacji i informowanie o przebiegu kolejnych etapów.

 • Kontakt