Usługi informatyczne

W ofercie EtherIT znajdziesz wiele usług informatycznych. kompleksowo Zajmiemy się Twoją firmą, żebyś Ty nie musiał się martwić o kwestie komputerwe. Przygotujemy dla Ciebie Stronę internetową, aplikacje okienkowe, mobilne, grafiki komputerowe, serwwidsowe usługi informatycznde, integrację system ow informatycznych, outsourcing IT, interfejsy programistyczne API, hosting.

Strony internetowe to podstawa obecności firm i instytucji w internecie. Rodzaj posiadanej witryny warto dostosować do charakteru działalności. Nie tylko przygotujemy dla Ciebie stronę internetową, ale także doradzimy Ci w wyborze jej typu. Możesz zdecydować się m.in. na sklep internetowy, prostą stronę wizytówkę, a także dodać możliwość umawiania spotkań i konsultacji.

Dla wszystkich naszych klientów tworzymy oryginalne witryny z dedykowaną grafiką. Portale powstają w oparciu o najnowsze technologie internetowe . Będą się nie tylko pięknie prezentować zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Na życzenia klienta strona wsparta jest systemem zarządzania treścią (CMS), dzięki czemu jest szybka i prosta w obsłudze.

Nie jesteś pewien, jaka strona sprawdzi się najlepiej w Twojej branży? Zapraszamy do kontaktu, wysłuchamy Twoich oczekiwań i pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie.

Nie tylko www

Dla wielu naszych klientów tworzymy aplikacje, zarówno okienkowe, jaki i mobilne, których zadaniem jest ułatwienie codziennego funkcjonowania firm i instytucji.

Aplikacje okienkowe

To programy działające na komputerach z systemami Windows i Linux. Mogą służyć do wielu zadań i usprawniać codzienną pracę. Tworzyliśmy już programy fakturujące, wspomagające zarządzanie czasem pracowników i kontrolujące stany magazynowe.

Aplikacje mobilne na systemy Android (telefony i tablety) oraz iOS (iPhone i iPad) to nasza specjalność.

Są tworzone na zamówienie klienta i dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Nasze doświadczenie poszerzamy o aktualne trendy na na rynku aplikacji mobilnych. Pomagamy klientom w zrozumieniu specyfiki systemów i urządzeń oraz dobraniu najlepszego rozwiązania.

Usługi serwisowe, które świadczymy naszym klientom, wychodzą poza zakres obsługi technicznej stworzonych przez nas aplikacji. Zajmujemy się także obsługa urządzeń wykorzystywanych do pracy na naszych programach. Zaopiekujemy się Twoim sprzętem biurowym i przemysłowym oraz sieciami komputerowymi na terenie biura, a nawet całego zakładu.

Grafika komputerowa, powstająca na potrzeby przygotowywanych przez nas stron i aplikacji, jest tworzona przez profesjonalnych grafików. Nasi specjaliści śledzą najnowsze trendy, dzięki czemu tworzone przez EthetIT strony internetowe i aplikacje są nie tylko funkcjonalne, ale też eleganckie i na czasie.

Integracja systemów informatycznych to działania, dzięki którym programy oparte na różnych językach programowania, architekturze oraz systemach i działające na różnym sprzęcie, mogą ze sobą współpracować. Skomplikowane systemy IT to zazwyczaj wiele aplikacji, od których płynnego działania zależy realizacja zadań i sprawna praca firmy.

Ousourcing IT

To usługa, w ramach której pomagamy Ci przeorganizować sprzęt i oprogramowanie komputerowe. Zadbamy o ciągłość posiadanych licencji, doradzimy, jak wzbogacić system komputerowy i sieć firmową. Pomożemy, często niskim kosztem, zwiększyć wydajność urządzeń. Dokonamy analizy i wdrożymy usprawnienia, które przyczynią się do uproszczenia pracy.

Zajmiemy się również serwisem i bieżącą konserwacją sprzętu informatycznego. Nasi specjaliści usuną awarie i usterki niezależnie od pory ich wystąpienia. Możemy także pomóc Ci przy doborze nowego sprzętu teleinformatycznego, aby jak najlepiej odpowiadał on potrzebom Twojej firmy.

Interfejsy programistyczne API

Oferujemy wdrożenie interfejsów, które są częściami aplikacji naszych klientów. W implementacji aplikacji SOA najczęściej korzystamy z interfejsów SOAP via WebService. Zajmujemy się także – w zależności od zapotrzebowania – budowaniem bibliotek DLL i JAR.

Hosting

Wspieramy naszych klientów poprzez zapewnienie usług hostingowych dla stworzonych przez nas programów, serwisów, poczty i baz danych. Doradzamy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań, dopasowanych do specyfikacji projektu. Dla małych aplikacji zalecamy korzystanie z hostingu współdzielonego, dla większych hosting dedykowany lub wirtualizowany.

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy pomóc Tobie i Twojej firmie sprawniej działać i więcej zarabiać? Skontaktuj się z nami, opowiedz o wyzwaniach, z jakimi się mierzysz, a my doradzimy Ci optymalne rozwiązania.

Kontakt